• Berlitz Sınavlara Hazırlık

SİZİ ARAYALIM

SINAVLARA HAZIRLIK İÇİN GEREKLİ OLAN HER ŞEY BERLİTZ ANKARA’DA

Berlitz Sınavlara Hazırlık

Berlitz, İngilizce düzeyinin ve yeterliliğinin tespit edilmesini sağlayan ulusal ve uluslararası sınavlara yönelik programlar ve materyaller sunmaktadır. Bu sınavlara hazırlık döneminde eğitim danışmanlarımızla yapacağınız görüşmeler sonucunda, İngilizce seviyeniz, sınavdan elde etmek istediğiniz sonuç, sınav tarihi gibi etmenleri değerlendirerek, hedefinize ulaşmanız için en etkili programı oluşturabilirsiniz. Berlitz, dil eğitimindeki 140 yıllık deneyimiyle, farklı sınavlar için özel geliştirilmiş ve sınav içeriği ile doğrudan bağlantılı programlar hazırlamaktadır. 5 kıtada, insanların İngilizce yeterliliğini kanıtlamak için Berlitz'i tercih etmesi tesadüf değil, tecrübe ve profesyonel yaklaşımın bir ürünüdür.
Türkiye’de pek çok üniversitede akademik kariyer için gerekli ve birçok kurumun iç planlamasında bir adım öne çıkmanızı sağlayacak olan YDS, TOEFL, IELTS, PTE-A gibi sınavlara hazırlanmak Berlitz ayrıcalığıyla artık çok daha kolay.
Bu sınavların yanı sıra, özel ve devlet üniversitelerinin HAZIRLIK ATLAMA sınavları için de sizleri Berlitz’e bekliyoruz. Akademik kariyer için başka sınavlara ihtiyaç duyuyorsanız, alanında uzman, tecrübeli kadromuzla GMAT, GRE, SAT ve ACT gibi yurt dışında eğitimin kapılarını açan sınavlara da kurumumuzda hazırlanma şansına sahipsiniz.

Berlitz Farkı
Berlitz, bütün bu sınavlar için çok özel bir kadroya sahiptir. Öğretmenlerimizin hepsi kendi alanlarında yıllarca çalışmış, pek çok öğrenciyle başarıya ulaşmış uzman birer eğiticidir. Aynı zamanda, dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinin de ölçüldüğü bu sınavlara hazırlanırken kesinlikle ihtiyaç duyacağınız gerçek İngiliz ve Amerikan öğretmenler, söz konusu uzman kadromuzla koordineli bir çalışma yürüterek sizlere destek vermeye hazırdır. Sınıflarımızın en fazla 12 kişi olması ve isteğe göre 3-6 kişilik özel gruplar açılabilme imkanı sınavlara hazırlanırken kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacaktır. Ayrıca eğitimde teknolojiyi yakından takip etmek kurumumuzun temel felsefeleri arasındadır.
Yukarıda bahsettiğimiz sınavlarla ilgili genel bilgiler için sınavlarla ilgili sayfaları inceleyebilirsiniz.

YDS
YDS - Yabancı Dil Sınavı'na bizimle hazırlanın, HEDEFİNİZE ulaşın

IELTS
IELTS - International English Language Testing System (Uluslararası İngiliz Dili Sınav Sistemi) kurslarımız ile hedeflediğiniz puanı alın.

TOEFL
TOEFL - Test of English as a Foreign Language (Yabancı Dil olarak İngilizce Sınavı) sınavına bizimle hazırlanın.

PTE ve PTE Academic
PTE - Pearson Test of English sınavlarına hazırlık için doğru yerdesiniz.

Hazırlık Atlama - Proficiency
Hazırlık atlama - proficiency programımızla hazırlık sınıfında zaman kaybetmeyin.

FCE
FCE - First Certificate in English (İlk İngilizce Sertifikası) sınavına hazırlıkta doğru adres, Berlitz.