• Yasal Uyarı

SİZİ ARAYALIM

İNTERNET SİTESİNİN KULLANIMINA İLİŞKİN HATIRLATMALAR

Yasal Uyarı

Son Güncelleme: 24 Nisan 2014

Bu internet sitesi ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgiler, siteyi ziyaret edenleri genel bir çerçevede bilgilendirme amacını taşımaktadır. Berlitz'in temsilcisi olan Özce Eğitim Kurumları Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. bu sitede yer verilen ve resmi makamlarca yayını zorunlu tutulan bilgiler dışındaki hiçbir bilginin doğruluğunu veya güncelliğini taahhüt etmiş veya garanti altına almış değildir. Bu internet sitesinde yer alan uyarıların ve önerilerin dikkate alınması ve uygulama adımlarının izlenmesinde fayda vardır. Ancak firmamız uygulama yöntem veya sonuçları ile ilgili hiçbir garanti ve açık veya kesin sorumluluk kabul etmemektedir.

Firmamız hizmet özelliklerini ve uygulamaya ilişkin yöntemleri gerekli gördüğü durumlarda değiştirme hakkını saklı tutar. Değişikliklerin izlenmesi kullanıcıların yetki ve sorumluluğundadır. Özce Eğitim Kurumları Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.’ye ait www.berlitz-ankara.com internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgiler, site ziyaretçilerini herhangi bir fiil, hareket veya teşebbüse teşvik veya davet olarak yorumlanamaz.

www.berlitz-ankara.com internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde doğrudan veya alıntı amacıyla link verme suretiyle yayınlanan söyleşi, makale, değerlendirme, ilan, reklam ve benzeri içerikteki yayınlar, Özce Eğitim Kurumları Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. açısından herhangi bir bağlayıcılık taşımamakta olup, bu yayınlarda veya yayın kaynağında belirtilen fikir, isnat, ifade, yorum ve açıklamalar sadece bunları beyan eden kişi ve kurumları bağlayıcı nitelik taşımaktadır. www.berlitz-ankara.com‘un her türlü telif hakkı Özce Eğitim Kurumları Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.’ye aittir.

Özce Eğitim Kurumları Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.‘ye ait tüm kurumsal logo, metin ve görseller, fotoğraflar izin alınmadan basılı ya da online (CD, internet) ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz. İzin alındıktan sonra yayınlanması durumunda metinlerin kaynağı olarak www.berlitz-ankara.com‘un belirtilmesi ve link verilmesi zorunludur. www.berlitz-ankara.com internet sitesinde ve bu siteye bağlı alt internet sitelerinde yer alan bilgilerle ilgili ihtiyaç duyulabilecek ayrıntılar, Özce Eğitim Kurumları Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.‘nin ilgili birimlerinden sağlanabilir.