• IMPORTANT ANNOUNCEMENT

SİZİ ARAYALIM

ÖNEMLİ DUYURU

IMPORTANT ANNOUNCEMENT

16 Mart 2020 - 09:00

Sevgili Öğrencilerimiz

Tüm dünyada yaşanan salgın yüzünden alınan önemler doğrultusunda, tüm Berlitz merkezlerinin izlediği yolu takip ederek Berlitz Ankara olarak eğitimlerimize 1 hafta ara verdik. Ancak bu alınan özel önlemlerin daha ne kadar süreceği belli değil. Bu süreçte eğitime verilecek olan aranın uzamasıyla, öğrencilerimizin dil gelişimlerinin olumsuz yönde etkilenmemesi adına 21 Mart 2020 tarihi itibariyle online olarak uzaktan eğitime geçeceğiz. Bu eğitimler merkezimizdeki eğitmenler tarafından verilecektir.

Umarız yaşadığımız bu olağanüstü durum en kısa sürede ülkemizde ve dünyada normale döner. Biz de öğrencilerimizle beraber sağlıklı olarak eğitim merkezimizde derslerimize kaldığımız yerden devam ederiz.

Bu süreçte Berlitz ailesi olarak her türlü destek için dil okulumuzda çalışmalarımıza devam ediyor olacağız. Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımızla

 

16 March 2020 - 09:00

Dear Students,    

According to the precautions due to the epidemic throughout the world, we have suspended instructions for one week as Berlitz Ankara, following all other Berlitz language schools around the world. However, it is not certain how long these special precautions will last. In the meantime, we are going to carry out our instructions online as of 21 March 2020 in case our students’ language developments are adversely affected by the prolongation of the suspense.  These lessons are going to be given by the instructors employed in our language center.

We hope that this state of emergency will end in our country and in the world as soon as possible. And we will soon be able to continue our lessons with all our students in a healthy way in our language center.    

We, as Berlitz family, will be at our language center in order to support you. Please do not hesitate to contact us for your questions.    

Sincerely,