• Kids (8-11)

SİZİ ARAYALIM

BERLITZ GLOBAL ADVENTURE

Kids (8-11)

Berlitz Kids (Global Adventure), 8-11 yaş arası çocuklar için tasarlanmış dört kurdan oluşan bir İngilizce eğitim programıdır. Bu program, çocukları çok çeşitli konularda fikirlerini ifade edebilmeleri için cesaretlendirir, onlara birey olduklarını, önemli olduklarını ve kendi dünyalarında bir fark yaratabileceklerini hissettirir.

National Geographic Learning’in yepyeni kitabı Our World bu programda ana ders materyali olarak kullanılmaktadır. Our World, genç öğrencilerimize yaşlarına uygun National Geographic içeriklerini sunar. İlgi çekici görseller ve videolar ile gerçek dünyadan eğlenceli ve büyüleyici bilgiler, öğrencilere gerekli İngilizce becerisini ve dünyalarını anlamaları için ihtiyaç duydukları birikimi sunmaktadır. Berlitz Global Adventure, öğrenci web sayfası ve dinleme CD’leri gibi Berlitz markalı olmayan materyaller yanında Berlitz markalı öğrenci ders kitaplarını ve çalışma kitaplarını da içermektedir.

Programda, aynı zamanda Berlitz tarafından oluşturulmuş ve sunulmakta olan Berlitz Global Adventure Topluluğu da bulunmaktadır. Söz konusu topluluk, çocukların Berlitz Global Adventure aracılığıyla tüm dünyadaki yaşıtları ile İngilizce pratik yapmasına olanak sağlayan bir sosyal öğrenme ağıdır.