• Başlangıç Seviyesinde Canlı Online İngilizce Kursu

SİZİ ARAYALIM

%20 İNDİRİMLİ CANLI ONLINE İNGİLİZCE KURSU

Başlangıç Seviyesinde Canlı Online İngilizce Kursu

Hep İngilizce öğrenmek istediniz ama sürekli ertelediniz mi? Hedefinize ulaşma zamanı geldi. Kursumuz 13 Temmuz'da başlıyor. Üstelik %20 indirim fırsatıyla*.

Berlitz'in İngilizce ön bilgisi olmayanlar için başlangıç seviyesindeki İngilizce kursu ile daha kısa sürede İngilizce öğrenip özgüvenle konuşabilirsiniz. Üstün Berlitz Metodu® ile haftada 2 gün, günde 4 ders şeklinde uygulanacak programla çok daha kısa sürede İngilizce'de yetkinlik kazanacaksınız.

Ana dilini konuşan eğitmenlerimiz, 6 kişilik sanal sınıfta da tıpkı dil okulumuzda olduğu gibi sizi ilk günden itibaren yoğun bir biçimde İngilizce'ye maruz bırakarak İngilizce konuşmaya teşvik edecektir. Sınıf içindeki etkieşim sayesinde daha ilk günden itibaren İngilizce konuşmaya başlarsınız. Düzenli derslerle İngilizce yeteneklerinizi geliştirerek hedeflerinize ulaşırsınız.

İster iş için, ister kişisel gelişim için olsun İngilizce öğrenme hedefinize ulaşmanız için buradayız. Giriş seviyesindeki İngilizce kursumuza kayıt olmak ya da varsa sorularınızı iletmek için bize ulaşabilirsiniz.

* %20 indirim verilecek öğrenci sayısı kurs kontenjanı ile sınır